Pasaport
(212) 343 57 06
(212) 343 45 73
Aktif Vize Logo

Vize Kullanımının Altın Kuralları

VİZE NEDİR?

Bir ülkeden diğer bir ülkeye geçişte ülkeler arasındaki kararlar doğrultusunda şahsın kendine ait pasaportuna yada yerine geçebilecek diğer bir belgeye,gideceği ülkenin temsilciliği (Konsolosluk, Büyükelçilik.. vb.) tarafında verilen izin belgesidir.

KAÇ ÇEŞİT VİZE VARDIR?

VİZE ALMAK İÇİN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Vize türleri, seyahat amacına göre farklıdır (ticari, kültürel, turistik, eğitim vb.). Seyahat amacınıza uyan vizenin hangisi olduğunu,Gerekli vize türü için istenen belgelerin neler olduğunu ve nasıl eksiksiz hazırlanması gerektiği konusunda bizimle irtibata geçiniz.Yılbaşı, bayram, yaz tatili gibi dönemlerde vize işlemleri uzun sürebilmektedir. Başvurunuzu son ana bırakmayınPasaportunuzun seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olduğundan emin olun

VİZE ALIRKEN Neden BİR ACENTADAN YARDIM ALMALIYIM?

En doğru ve eksiksiz olarak vize başvurunuzun hazırlanması ve yapılması için.

Olumsuz sonuçlanan bir çok başvuru eksik belge ve hatalı başvurudan kaynaklanmaktadır.Aktifvize.com vize başvurunuzun her adımında sizi doğru yönlendirerek seyahat etmek istediğiniz ülkeye kolayca ulaşmanızdaki en önemli çözüm ortağınızdır.


Aktifvize.com A Grubu Acenta Belgesi ile tüm konsolosluklarda vize başvurusu yapmaya ve pasaport teslim almaya tam yetkilidir.